Koncerty

Akce, které jsme pořádali a které vás čekají

Vstupenky onlineNejbližší koncerty

18. 7. 2024 Jungle Rot Uherské Hradiště
Jungle Rot, Teadifer, Entrapped

Uherské Hradiště bude jednou ze zastávek evropského turné kapely Jungle Rot! Old school death metalová kapela z Ameriky, která je na scéně již od roku 1992. Doplní je tuzemské kapely z jižních Čech, které jsou inspirovány spíš severským death metalem. Kapela Teadifer a Entrapped. Nenech si tuhle jedinečnou událost ujít!

21. 9. 2024 NUCLEAR SLAM
NUCLEAR SLAM - CYTOTOXIN, SILENT GENERATION, ABBYS ABOVE, HORRIBLE CREATURES

Brutal death slam banda CYTOTOXIN se svým vysoce toxickým a ultra rychlým materiálem zavítá do Uherského Hradiště v rámci prvního ročníku akce NUCLEAR SLAM, kterou bychom chtěli každoročně opakovat. Support k těmto mistrům blast beatu budou dělat 3 kapely: SILENT GENERATION z Prahy, ABBYS ABOVE ze Slovenska a HORRIBLE CREATURES.

25. 10. 2024 Nuclear Slam
Horror in Town - Sodoma Gomora, Haades, Elektrïck Mann

Špička českého horror coru opět v Uherském Hradišti! To je Sodoma Gomora! A jako bonus s nimi přijede i další člen ZNK - Haades. Tihle chlapi vám přijedou naložit pořádnou porci zvráceného rapu spolu s Elektrickým Pánem 25. 10. na Klub Mír. A nebude chybět ani after párty 🔥

24. 1. 2025 Hentai Corporation, Průmyslová smrt, Bowel Fuck, Laid To Waste
Hentai Corporation, Průmyslová smrt, Bowel Fuck, Laid To Waste

Hentai Corporation nás navštíví v Klubu Mír v Uherském Hradišti po dlouhé době, kde je podpoří supporti různorodých žánrů. Bowel Fuck, které jste u nás už mohli vidět na jedné z našich minulých akcích, a spolu s kapelou Průmyslová Smrt přivezou kvalitní grind core. A jako třetí support budou Laid To Waste, kteří tenhle večer zpestří svým old school thrashem. 🤘🏻

Uplynulé koncerty

20. 4. 2024 Mosh For Life
Mosh For Life | THE SWITCH, Severals, X-Core, WeTheGods

Rádi bychom vás pozvali po delší době na akci čistě metalcorovou, která v Uherském Hradišti ještě nebyla! Můžete se těšit na kapely The Switch, Severals, X-Core a WeTheGods. 🔥 Namažte si pod koleny, protože tohle bude jeden velký mosh pit 🤘🏻

9. 12. 2023 Mikulášská Grindovačka vol.3
Mikulášská Grindovačka vol.3

Metal Feast agency uvádí třetí ročník mikulášské grindcorové nadílky v Klubu Mír v Uherském Hradišti. Největší metalová akce podzimu na Uherskohradišťsku.

29. 10. 2023 Waltari + Rust2dust (support)
Waltari + Hanz's Fuckers + Six Degrees Of Separation + Moon Shot

Finská kapela Waltari zahraje skoro po 30 letech v Uherském Hradišti! Support kapela Rust2Dust ze Slovenska.

14. 10. 2023 Sodoma Gomora + Elektrick Mann
Sodoma Gomora + Elektrick Mann

Zvrhlíci SODOMA GOMORA a ELEKTRÏCK MANN zavítají v říjnu k nám do Hradiště! K tomu snad není co dodat. Asi jen to, že to bude pořádně zvrácená párty!

1. 7. 2023 Pro-Pain (USA), DeadPoint (PL)
Pro-Pain (USA), DeadPoint (PL)

Uherské hradiště čeká pořádná porce hardcoru a to přímo z New Yorku. Svou zastávku během evropského turné si v UH udělá legendární HC banda Pro-Pain, kterou není třeba dlouze představovat. Support jim budou má turné dělat polští DeadPoint.

22. 4. 2023 Dust Bolt, Accuser
Dust Bolt (DEU), Accuser (DEU)

Duben bude v klubu Mír ve znamení nestárnoucího hudebního stylu, který v poslední době zase nabírá na popularitě a tím je rychlý a úderný thrash metal. Německá škola thrash metalu je jednou z kolébek této hudební odnože a DUST BOLT patří do nové vlny thrashových kapel, které staví na starých základech.

12. 3. 2023 Belphegor, Kampfar
Belphegor (AUT), Kampfar (NOR)

Na začátku března zažije Uherské Hradiště, potažmo klub Mír nájezd rouhačských a satanských hord v podání Rakouské black/death metalové ikony BELPHEGOR společně s Norskými black metalisty KAMPFAR. Tato temná dvojice kapel je zárukou jak skvělé vizuální show tak epické atmosféry, hořících kostelů a obrácených křížů.

19. 11. 2022 Mikulášská Grindovačka vol.2
Sodoma Gomora, KoRn SK

Listopadový Mír ve znamení horrorcorového uskupení Sodoma Gomora s peckami z nového alba Resuerekce. Dále se můžete těšit na akční show s Korn SK.

3. 12. 2022 Mikulášská Grindovačka vol.2
Mikulášská Grindovačka vol.2

Metal Feast agency vás zve na pokračování Mikulášské Grindovačku v Klub Mír v Uherském Hradišti. Prozatím potvrzené kapely zaručují opět pořádnou nadílku grind coru!

1. 4. 2022 Sodoma Gomora, Elektrick Mann, X-Core
Sodoma Gomora, Elektrick Mann, X-Core

SODOMA GOMORA v Klub Mír bude HELL! Řezník a Desade přivezou svoji zvrhlou show do Uherského Hradiště a na pomoc si přiberou stejně kontroverzní ELEKTRÏCK MANN a rap/cové X-CORE.

19. 3. 2022 COCOTTE MINUTE - AKUSTICKY
Kurtizány z 25. Avenue, Satisfvcktion

Alternativně rocková kapela Kurtizány z 25. Avenue byla založena už roku 1989, což svědčí o dlouhé historii kapely. Formace kolem kapelníka Tomáše Varteckého je v nejlepší formě a to dokazují nejen posledním LP Honzíkova Cesta z roku 2020 ale i skvělou show plnou energie. Support Kurtizánám si střihne ostřílená jihočeská parta Satisfvcktion.

19. 2. 2022 Unleash The Fury EU tour 2022
Czech Grindpublic Tour 2022

V rámci svého CZECH GRINDPUBLIC TOUR 2022 zavítají do Klubu Mír pořádně nabroušené grindcorové kapely! Těšit se můžete na legendární Inhumate z Francie v doprovodu Teethgrinder a Distaste. Jako CZ supporty na této akci vystoupí CZ gorová legenda GUTALAX (cz gore grind) a skvělý Kandar.

15. 10. 2021 Schirenc Plays Pungent Stench
Schirenc Plays Pungent Stench (AU), Doomas (SK), Torharry

Schirenc Plays Pungent Stench. Tato kultovní rakouská death metalová kapela zavítá v říjnu do kultovního klubu Mír v Uherském Hradišti.

1. 10. 2021 SMASH HIT COMBO (FR), Head2down (SVK), Made By Zero
SMASH HIT COMBO (FR), Head2down (SVK), Made By Zero

Totální kultovka francouzského rap-core, kapela Smash Hit Combo (FR) se vrací do ČR na čtyři speciální koncerty. Jediný moravský koncert proběhne 1.10.2021 v Klub Mír v Uherském Hradišti. Top akce pro všechny milovníky moderních žánrů.

29. 7. 2021 Miloš Meier - Drumming Syndrome
Miloš Meier - Drumming Syndrome

Bubeník metalových Dymytry Miloš Meier Vás zve na vystoupení svého bubenického one-man show projektu s názvem Drumming Syndrome. V rámci tour pojmenovaného "Drums'n'Rock'n'Metal Hits Tour 2021" očekávejte originální, výbušné a nesmírně energické vystoupení.

 • Areál Jízdy Králů Kunovice 250/300 Kč
 • FB událost
10.-12. 7. 2020 METAL KEMP 2020
METAL KEMP 2020

Taky vám zrušení velkých festivalů udělalo čáru přes rozpočet? Chtěli jste si užít open air, potkat své kamarády a strávit víkend při hudbě? Máme pro Vás úžasnou LAST MINUTE pozvánku na akci, kterou pořádají společně METAL FEAST Agency a Backstage Agency.

 • Kemp Ploština 2 000 Kč
  300 Kč/1 den
  500 Kč/2 dny
 • FB událost
28. 2. 2020 Cocotte Minute
Cocotte Minute, HEAD2DOWN

Kapela Cocotte Minute letos chystá turné k oslavě 15. let od vydání desky CZEKO. Toto turné se Uherskému Hradišti bohužel vyhne, ale pro všechny fandy CM máme super zprávu. Na konec února chystáme dvojkoncert, který bude obsahovat zastávky v Uherském Hradišti a Valašském Meziříčí.

29. 2. 2020 Cocotte Minute
Cocotte Minute, Made By Zero

Kapela Cocotte Minute letos chystá turné k oslavě 15. let od vydání desky CZEKO. Toto turné se Uherskému Hradišti bohužel vyhne, ale pro všechny fandy CM máme super zprávu. Na konec února chystáme dvojkoncert, který bude obsahovat zastávky v Uherském Hradišti a Valašském Meziříčí.

26. 2. 2020 Thrash Alliance 2020
Thrash Alliance 2020

Thrash metalová legenda Destruction zavítá do Klub Mír v únoru roku 2020 v rámci svého THRASH ALLIANCE EUROPE TOUR a veze sebou neskutečně nabušené supporty. Doprovod těmto legendárním thrasherům budou dělat SUICIDAL ANGELS dále Legion of the Damned a Final Breath.

23. 1. 2020 Rotten Sound (FIN), See You In Hell (CZ), Attack Of Rage (SK)
Rotten Sound (FIN), See You In Hell (CZ), Attack Of Rage (SK)

Finská grindová legenda Rotten Sound zamíří v rámci českého tour i k nám na Moravu, a to do Klub Mír v Uherském Hradišti. Bude to totální masakr a můžete se těšit na skvělé supporty.

20. 12. 2019 SECRETLY SEPARATED NIGHT XMESS NIGHT
SECRETLY SEPARATED NIGHT XMESS NIGHT

Meziříčská metalcorová stálice Secrets of Separation vám ve spolupráci s agenturou METAL FEAST Agency přináší vánoční párty! Na pomoc si přizvali opavské GTA HC magory Ghostface, oldskůůl metalkóristy s moderním vibe Made By Zero z Uherského Hradiště a hornomaďarský crabby deathcore Stercore.

12. 12. 2019 Six Feet Under (USA), MagnaCult (NL), Mecalimb (NOR), Psykotribe (USA)
Six Feet Under (USA), MagnaCult (NL), Mecalimb (NOR), Psykotribe (USA), The Convalescence (USA)

Death metalová legenda z Floridy s frontmanem Chrisem Barnesem bude na podzim brázdit evropské vody a jediná exkluzivní zastávka v Česku bude v klubu Mír.

6. 12. 2019 Mikulášská Grindovačka
Mikulášská Grindovačka | GUTALAX, Anime Torment + support

Na Mikuláše bude v Klub Mír pořádná tancovačka!! Hajzlpapír a štětky sebou, v pogu se budou hodit. Přijede shit komando GUTALAX a Anime Torment + další skvělé kapely.

8. 6. 2019 Metal Feast Open Air 2019
Metal Feast Open Air 2019

Třetí ročník metalového festivalu ve valašské Rokytnici u Slavičína.

 • Rokytnice u Slavičína
16. 6. 2018 Metal Feast Open Air 2018
Metal Feast Open Air 2018

Druhý ročník metalového open air festivalu v Rokytnici.

 • Rokytnice u Slavičína
10. 6. 2017 Metal Feast Open Air 2017
Metal Feast Open Air 2017

První ročník metalového open air festivalu v Rokytnici.

 • Rokytnice u Slavičína
15. 10. 2016 Metal Feast vol.5
Metal Feast vol.5

Pátá metalová akce v hospůdce v Rokytnici.

 • Rokytnice u Slavičína
23. 4. 2016 Metal Feast vol.4
Metal Feast vol.4

Čtvrtá metalová akce v hospůdce v Rokytnici.

 • Rokytnice u Slavičína
28. 11. 2015 Metal Feast vol.3
Metal Feast vol.3

Třetí metalová akce v hospůdce v Rokytnici.

 • Rokytnice u Slavičína
25. 10. 2014 Metal Feast vol.2
Metal Feast vol.2

Druhá metalová akce v hospůdce v Rokytnici.

 • Rokytnice u Slavičína
12. 4. 2014 Metal Feast vol.1
Metal Feast vol.1

První metalová akce v hospůdce v Rokytnici.

 • Rokytnice u Slavičína